Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już 17 marca.

17 marca, 2018

Opolscy Wojownicy już 17 marca w Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim! II Gala Sztuk Walki zapewni wszystkim fanom tego sportu mnóstwo emocji. 10 walk, 5 starć na zasadzie MMA, a także 5 pojedynków bokserskich powinno wystarczyć, aby zachęcić każdego do uczestnictwa!

Profesjonalnie przygotowany ring i własna muzyka, która będzie towarzyszyła zawodnikom to tylko niektóre z atrakcji, które mają wywołać ciarki u zgromadzonych. Aby nieco rozładować panujące napięcie, będzie szansa zobaczyć również pokazy artystyczne.

Jeśli nadal nie przekonaliście się do końca, warto dodać, że opolscy zawodnicy będą czekali na doping publiczności! Przedstawiciele Opolskiego Klubu Bokserskiego zmierzą się z krakowskim Grappplingiem. Wśród opolan z łatwością rozpoznacie m.in. Łukasza Piskowskiego, Mateusza Króla, Tomasza Czyczerskiego oraz Łukasza Banacha. Podczas walk MMA wypatrujcie reprezentanta Adrenalina Fight Kluczbork – Tobiasza Golisa.

To druga edycja Gali, a jak informują organizatorzy – wydarzenie jest skutkiem chęci rozwoju sztuk walki w całym województwie. Zawodnicy dotychczas nie mieli szans, aby w pełni zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością z własnego regionu. Bilety wciąż dostępne są w Hali Sportowej, a także w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim.

Rozrywkowe Opolskie jest patronem medialnym całego wydarzenia, dlatego specjalnie dla wszystkich prawdziwych fanów na stronie relacja na żywo!