Finał WOŚP. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "FEEL"

14 stycznia, 2018

Po raz drugi aplikacja Rozrywkowe Opolskie jest oficjalną aplikacją Sztabu WOŚP Opole.

14 stycznia 2018r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26 a wraz z nią Opolscy wolontariusze ruszą zbierać datki dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Na ulicach Opola pojawi się blisko 300 wolontariuszy. Najmłodsza z nich, Matylda ma 1,5 roku, w zbiórce z rodzicami weźmie udział już drugi raz.
W sztabie wciąż trwa zbiórka przedmiotów, które zostaną wystawione na charytatywną aukcję
Finałową niedzielę rozpocznie bieg"Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", który będzie organizowany już po raz 6. Wystartować mogą profesjonaliści jak i amatorzy niezależnie od wieku. Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wniesienie opłaty startowej w wysokości 10zł

Finał odbędzie się w niedzielę 14 stycznia,ale imprezy związane z WOŚP rozpoczną się wcześniej – informuje Agnieszka Wiosna, rzecznik prasowy opolskiego sztabu WOŚP.
Gwiazdą tegorocznego Finału w Opolu będzie zespół „FEEL” ,ale nie zabraknie również muzyków z Opola gdyż swój występ zapowiedzieli PARANDE, Chór Politechniki Opolskiej ,półfinalistka programu The Voice of Poland - Magdalena Krzemień oraz Sari Ska Band.
Tradycyjnie o godz. 20:00 "Światełko do nieba"

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WYDARZENIACH ORAZ ATRAKCJACH ZNAJDZIECIE W PORTALU ROZRYWKOWE.PL I APLIKACJI MOBILNEJ

Rozrywkowe Opolskie również przygotowało coś dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a mianowicie za każde ściągnięcie aplikacji w dniu Finału portal zapłaci 1zł/ściągnięcie. Link do aplikacji poniżej.

Aplikacja Rozrywkowe Opolskie jest Darmową Aplikacją!

📲-ANDROID - https://play.google.com/store/apps/details?id=nightlifes.nightlifes&hl=pl

📲-IOS - https://itunes.apple.com/us/app/rozrywkoweopolskie/id1117971727?l=pl&ls=1&mt=8