Zagrali dla Karola Stadnika w NCPP

25 lutego, 2018

Ostatni weekend lutego obfitował w charytatywną działalność. Toropol zorganizował Żużel na lodzie, a całe NCPP zagrało dla Karola Stadnika! W sali kameralnej zagrali półfinaliści Voice of Poland: Julia i Jędrzej Skiba, Magdalena Meg Krzemień, a także Adam Asanov. Pojawił się również Kabaret Łowcy.B. Sala była wypełniona po brzegi!

2,5-letni chłopczyk choruje na złośliwą odmianę tzw. zespołu Bealsa, przez którą ma nieprawidłową budowę kośćca i mięśni. Szansa na ratunek jest w USA, gdzie lekarze chcą zoperować kręgosłup, jednak zabieg kosztuje aż 3 miliony złotych.

Koncert, który prowadzony był przez I Wicemistera Polski 2017 Kamila Popławskiego oraz Marcela Sojkę, autora „Umysłu wartego miliony”, obfitował w mnogie atrakcje dla zebranych mieszkańców. Podczas licytacji można było zdobyć książkę i koszulkę Kuby Błaszczykowskiego, koszulkę Odry Opole z podpisami, którą wręczyli zawodnicy, a także piłkę i koszulkę ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którą można było odebrać osobiście od Sebastiana Świderskiego!

Wydarzenie zakończyło się występem Adama Asanova, znanego z formacji Piersi, który grając swój najbardziej znany utwór „Bałkanica” wprowadził na scenę niespodziankę – był nią Czadoman, autor hitu „Ruda tańczy jak szalona”.

Życzymy Kamilkowi dużo radości i uśmiechu, który łatwo było dostrzec także na twarzach zebranych! #jazdaKarola