Wielkie zmiany w Opolu nie tylko pod względem inwestycji!

12 marca, 2018

Wielkie zmiany w Opolu nie tylko pod względem inwestycji! Dotychczasowy szef MOSiRu zmienił stanowisko i teraz będzie zastępcą prezydenta naszego miasta! Przemysław Zych został doceniony za nadzorowanie budowy Hali Widowiskowo – Sportowej, czego serdecznie gratulujemy! Aby skład urzędu miasta był kompletny, warto wspomnieć także o tym, że wiceprezydentem została również Małgorzata Stelnicka, która jednocześnie pełni funkcję naczelnika wydziału ds. europejskich i rozwoju.

„Znam go z nieprzeciętnego zaangażowania i ogromnej pracowitości oraz wysokich kompetencji. Na pewno wzmocni naszą miejską drużynę! A wyzwania przed nami nie małe - stadion, aquapark i mieszkania oraz kwestie senioralne. Będzie się działo” – zapowiada na Facebooku Arkadiusz Wiśniewski.

Przemek Zych posiada ogromną wiedzę o sporcie, czego dowodem jest piastowane przez niego stanowisko. To właśnie On był odpowiedzialny za kompleks basenów: basen letni „Błękitna Fala”, który rok w rok gromadził tłumy; kryta pływalnia Wodna Nuta, gdzie organizowane były też m.in. Wodne Mikołajki – 800m na 800-lecie miasta. Nadzorował także działanie stadionu miejskiego czy stadionu Odry, gdzie odbywały się mecze 1. ligi. Poprzez przeróżne wydarzenia starał się promować sport wśród mieszkańców w każdym wieku: odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dwójek „Koniczynka Cup” o Puchar Dyrektora MOSIR. Nie można pominąć także Klubowych Mistrzostw Świata, czyli wielkiego święta siatkówki; a także treningu z zawodnikami ZAKSY, który był możliwy dla uczniów opolskich szkół. Zych musiał nadzorować również rozwój lodowisk, nie tylko „Toropolu”, a przede wszystkim tego na stawku zamkowym, gdzie miesiąc temu odbyło się Ślisko Disco, czyli Walentynki w rytmie Disco Polo. Zych objął stanowisko w 2015 roku, jednak mnogość wydarzeń, które zorganizował nie zmieściłyby się na żadnej liście. Przed Opolem stoi jeszcze wiele wyzwań sportowych, więc zdecydowanie potrzebuje tak silnego przedstawiciela!

Rozrywkowe Opolskie pragnie podziękować za długotrwałą współpracę oraz wyrazić serdeczne wyrazy uznania za wszystkie osiągnięcia!