Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

29 stycznia, 2018

Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Karolina Sołomin
Tenor Marcin Pomykała
Aktor Andrzej Piątek

Czas trwania: 90 min

🔵️ 29.01.2018 Opole / Teatr im Jana Kochanowskiego /
Pl. Teatralny 12 / Godzina 17:00 /
🔴 Informacje i bilety:
1️⃣ www.kulturairozrywka.pl ➡️ https://goo.gl/dLLLS1
2️⃣️ www.filharmoniadowcipu.pl
3️⃣ www.kabaretowebilety.pl ➡️ https://goo.gl/xXeVq8

Więcej info: https://kulturairozrywka.pl
oraz: https://www.facebook.com/events/158799221403393/