WEEKENDowy rozkład imprez

9 lutego, 2018

PIĄTEK 9.02

Lodowisko na stawku Zamkowym - 9:00-21:00
Filharmonia Opolska - Koncert polskiej muzyki filmowej
Radiowa Opole - Charytatywny Bal Karnawałowy Fundacji
Venezia Restauracja - Bal karnawałowy
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki - Ralph Kaminski & My Best
Band In The World
Highlander - B2B NIGHT
Zebra Klub - Karaoke Night
Aqarium Music Club - Michelle :: Mundo :: Grand F / Big Battle


Magnum Wachów - Szmitek AUUU!
Discoplex A4 - Polish Night
Aqarium Music Club Nysa - LADIESNIGHT//RedLips
Oswald Arena Jemielnica - Mega Ostatki! Bravo & Mar'sel na żywo!
Nitro Club Nysa - TŁUSTY MELANŻ
Bora Bora Zawadzkie - Ostatki 2018 Bora Bora Part's 1
Stereo Live Music Club - Nysa - Jazz Jam Session


SOBOTA 10.02

Lodowisko na stawku Zamkowym - 9:00-21:00
Parkrun Opole, Wyspa Bolko (Laba) 9:00
KPR Gwardia Opole - 21. Seria PGNIG SUPERLIGO KPR GWARDIA OPOLE - SPÓJNIA GDYNIA
Kino Meduza - Minimaraton Włoskich HITÓW
Studenckie Centrum Kultury - I Opolski plebiscyt żeglarski "Dar Opola"
Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu - Opolska Giełda Płytowa
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki - Wacław Zimpel
Zebra Klub - Walentynki z Dj Grinu
Toropol Pub - Zabawa Karnawałowa
Studio 13 - Bal Karnawałowy - LATA 50te -
Aqarium Music Club - / OSTATKI / PESOS & Slovik & QIU
Restauracja Radiowa Opole - Ostatki Party 30 +
Czardasz - Ostatki
Opolanka Restauracja - VI Bal Charytatywny "Betanii"
HALA NYSA - Hala Nysa / BitBay Boxing Event / "Diablo"&"Główka"

Luxo Klub Jełowa - Zabawa taneczna z zespołem Bravo
Nitro Club Nysa - RETRO ATTACK
Bora Bora Zawadzkie - Ostatki 2018 Part's 2 Wielki Finał Karnawału
Stereo Live Music Club - Nysa - Milonga - tango argentino
Retro Alternatywny Klub muzyczny - Koncert: Stagracz & Stingu & Twister & Kowal
Mechaniczna Pomarańcza - Stand-Up
Magnum Wachów - Zespół Voice
Discoplex A4 - Bounce INC
Aqarium Music Club Nysa - DUNISCO//GoldMixShow//JeyJeySax
Brawo Disco Polo - Ostatki w Studio Brawo


NIEDZIELA 11.02

Lodowisko na stawku Zamkowym - 9:00-21:00
Zimowe Szuranie z Opole Biega 9:00
Morsowanie na kamionce Bolko 12:00
Hala Widowiskowo Sportowa Opole - UNI Opole - Joker Mekro

Energoremont Świecie
Filharmonia Opolska- Poezja w rytmie flamenco
Czardasz - Dancing
Zebra Klub - Zebra Championship

Discoplex A4 - Pogrzebanie Basa