Impro Powidło vol.The End - otwarta scena komediowa

CZARDASZ

15 marca, 2018

Uwaga! THE END alert! Z przykrością musimy oznajmić, że będzie to ostatnie Powidło ever. Nic nie trwa wiecznie. Dziękujemy Wam za wszystkie poprzednie Powidła. Może kiedyś Powidło powróci w innej formie. Czas pokaże. W międzyczasie zapraszamy w czwartek do Czardasza i niech to będzie najlepsze Powidło w historii Powideł.

Kiedy? 15 marca (czwartek), godz. 20:00
Gdzie? Restauracja Czardasz Katowicka 55 Opole (obok Ciny)
Za ile? Za darmo!
Warto być? Owszem, bo jest śmiesznie.

Impro Powidło to spotkania z improwizacją, podczas których na scenie może wystąpić każdy chętny! (oczywiście nikogo nie będziemy zmuszać). Nie jest potrzebne żadne doświadczenie, wystarczą chęci i odrobina szaleństwa. Gwarantowana duża dawka śmiechu, energii i przyjemnej zabawy. Zapraszają Tadek Jaśkiewicz oraz Michał Kermit Sebastian :)

--------------------------------------
Michał Kermit Sebastian - Pierwszy kontakt z improwizacją nawiązał (brzmi jak zapiski z Archiwum X) w 2012 roku o dziwo na Woodstocku (teraz rymuję). W 2015 r. grupce ledwo znajomych zaproponował zrobienie czegoś fajnego. Tak oto powstał Teatr improwizacji Pod Wpływem, który działa do dziś.
Bardzo lubi spaghetti bolognese, Jeździć na festiwale impro i potrafi gwizdać na palcach.

--------------------------------------
Ten Tadek Jaśkiewicz - improwizuje sporadycznie od 2009 roku, a regularnie od 2013. Naczelny (nie)ogar polskiego impro. Aktor, trener, twórca, widz. Wszyscy wiedzą kim jest.

Szczegóły

Start:
15 marca, 2018 20:00